Maniacatering

Specjalizujemy się w dostawach sałatek gotowych do spożycia dla sklepów spożywczych ze zdrową żywnością, instytucji, biur, gabinetów odnowy, siłowni.
Przygotowujemy i dostarczamy pakowane porcje sałatek dla instytucji, których klientami są osoby chcące zjeść smaczny posiłek o niskiej kaloryczności i wysokich właściwościach odżywczych. Konsumenci to osoby świadome potrzeby zdrowego odżywiania, chcące zachować zgrabną sylwetkę, często uprawiające różne formy rekreacji i sportu. Po degustacji zainteresowanie wykazują również osoby w wieku średnim i starszym.

Zachęcamy do zakupu sałatek: Greckiej (z serem feta), Królewskiej (z grillowanym kurczakiem), z Polędwicą oraz z Łososiem. 
Sałatki zawierają min. świeże warzywa - sałata lodowa, ogórki, pomidory, cebulka czerwona, oliwki, sos vinaigrette. Doskonała do spożycia jako posiłek sycący przy niskiej kaloryczności. W zestawie smaczny sos vinaigrette w kubeczku 80 ml. po dodaniu do sałatki kształtuje jej oryginalny smak. Termin przydatności 3 dni od daty produkcji. Należy przechowywać w lodówce. Pojemność opakowania 1000 ml. Waga ok. 400 gr.
 
Posiadamy także sos vinaigrette w butelkach 300 ml.
Sos jest podawany do potraw obiadowych, oparty na naturalnych składnikach i nie posiada konserwantów. Sos jest podstawą do tworzenia własnych kompozycji sałatkowych i przyprawiania dowolnych potraw wegetariańskich i mięsnych. Może stanowić motywację do zmiany zwyczajów żywieniowych i stać się zachętą do spożywania większej ilości warzyw.

Sos zawiera olej z oliwek, olej rzepakowy, musztardę, cukier, gorczycę, wodę, zioła, przyprawy, warzywa suszone. Może zawierać gluten i laktozę.
 

 
W celu otrzymania oferty prosimy o kontakt tel: 731 338 444 lub mailem maniacafe@gazdeta.pl